Haberler

Uzaktan Eğitim ile %100 Canlı AutoCAD Eğitimi
  • 07.04.2020

Uzaktan Eğitim ile %100 Canlı AutoCAD Eğitimi

AutoCAD kurslarımız Vektörel Bilişimde devam 32 saat süren canlı yayın eğitimlerimizde sıfırdan başlayarak uzman eğitmen kadrosuyla kariyerinizde

Dünyanın yazılım devlerinden olan Autodesk tarafından üretilmiş tartışmasız en iyi yazılımlardan biri olan AutoCAD en başta mühendisler, mimarlar, teknisyenler tarafından en cok tercih edilen programdır.

En basit komutlar ile başlayıp 2 boyut , 3 boyutlu modellemelerin yapılabildiği, Öğrencilerin teorik bilgilerin yanı sıra uygulamalı olarak verdiğimiz  bu eğitimde sizde zaman kaybetmeden yerinizi alın.

CANLI SINIF ORTAMINDA AUTOCAD EĞİTİMİ

Ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan COVİD-19 virüsü nedeni ile eğitimlere bir süreliğine ara verildi.Vektörel bilişim olarak eğitimlerinizden geri kalmamanız için uzaktan eğitim sistemimizi ve canlı dersi aktif hale getirdik.

Eğitimlere istediğiniz yerden bilgisayar, tablet, telefon vs internete erişebildiğiniz her yerden ulaşabilirsiniz.

 Canlı Derslerde eğitmene mikrofon aracılığı ile veya sohbet ekranını kullanarak canlı sorular sorabilir cevapları alabilirsiniz. %100 Etkileşimli bir uzaktan eğitim deneyimi evinizin rahatlığında sizlere sunulacak. Derslerde sizler eğitmenin ekranını görebilir, sesini duyabilirsiniz. Sohbete katılabilirsiniz. Aynı şekilde eğitmen de sizlerin sesini duyabilir ve sizin ekranlarınızı istemesi halinde görebilir. Soru sormak istediğinizde sistemden el kaldır butonuna tıklayarak el kaldırabilir, eğitmen size söz hakkı verdiğinde eğitmene soru sorabilir aynı anda cevabını alabilirsiniz. Bu sisteme dahil olabilmeniz için Minimum gereksinimleriniz bilgisayar veya telefon ve internet. Eğer bilgisayarınızda mikrofonunuz varsa derse sesli şekilde katılabilirsiniz. 

Sizde zaman kaybetmeden canlı sınıflarımızdaki yerinizi alın.

Detaylı bilgi almak, erken kayıt avantajından faydalanmak için Hemen Arayın 0312 232 60 65