Biz Kimiz

E-Öğrenme'de eğitimler online olarak verilir. Online platformdan da canlı olarak yayınlanır. Yüz yüze gelemeyen öğrenciler istedikleri yerden kendi sınıflarına bağlanıp derslerini alabilirler.

E-Öğrenme, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Bilgisayar Kursu olmasının yanı sıra Microsoft Yetkili Eğitim Merkezi, AutoDESK Yetkili Eğitim Merkezi, Solidworks Lisanslı Eğitim Merkezi, Google Partnerliği, ASOSEM (Ankara Sanayi Odası Sürekli Eğitim Merkezi) CNC Uygulama partnerliği, PearsonVUE (Uluslararası Sınav Merkezi) gibi pek çok ulusal ve uluslararası kuruluşun partneridir. Bu yüzden E-Öğrenme'den mezun olan öğrenci Ulusal ve Uluslararası Sertifikaları alabilmektedir.

Misyonumuz

Bize ulaşan öğrenci adaylarımıza kariyer hedefleri doğrultusunda doğru bilgiyi sunmak, onu doğru eğitime yönlendirmek. Öğrencilerimize kaliteli ve en güncel eğitim hizmetini sunmak.

Vizyonumuz

Aynı kulvardaki tüm eğitim kurumlarından bir adım önde olarak, kalitenin yanında, insanı ve insani değerleri ön planda tutarak, her zaman yeni teknolojiyi kullanarak bireyin gelişimine katkı sağlarken içinde yer aldığı sektörlerde her zaman öncü ve önder olmak. Ankara'nın En güvenilir ve disiplinli Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi olmak.

Kurumdan Kareler

Vektörel Bilişim - 1
Vektörel Bilişim - 2
Vektörel Bilişim - 3
Vektörel Bilişim - 4
Vektörel Bilişim - 5
Vektörel Bilişim - 6
 
Vektörel Bilişim Hakkımızda
Resim Açıklama